Bleach Story Online
Bleach Story Online
Bleach Story Online
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Restart + Mniejszy exp?

Go down 
+3
Andre
Achiru
Admin
7 posters

Czy podoba Ci się ta opcja?
Tak.
Restart + Mniejszy exp? Vote_lcap13%Restart + Mniejszy exp? Vote_rcap
 13% [ 2 ]
Nie.
Restart + Mniejszy exp? Vote_lcap87%Restart + Mniejszy exp? Vote_rcap
 87% [ 13 ]
Wszystkich Głosów : 15
 
Poll closed

AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 20
Reputacja : 2
Join date : 07/11/2010

Restart + Mniejszy exp? Empty
PisanieTemat: Restart + Mniejszy exp?   Restart + Mniejszy exp? Icon_minitimeNie Lis 27, 2011 1:23 am

Dochodzą mnie słuchy, że mimo wszystko wolelibyście mniejszy exp. Jak wiadomo na wyższym levelu nie ma co robić, więc proponuję restart, większe potrzeby na transformacje, zwiększenie ilości potworów do zabicia w taskach oraz zmniejszenie doświadczenia za nie. Wiadomo, z czasem będzie coraz więcej questów, szczególnie dla pacc.
Powrót do góry Go down
https://bleach-story.forumpl.net
Achiru
Moderator
Moderator
Achiru


Liczba postów : 169
Reputacja : 6
Join date : 07/07/2011
Age : 27
Skąd : z hueco mondo

Restart + Mniejszy exp? Empty
PisanieTemat: Re: Restart + Mniejszy exp?   Restart + Mniejszy exp? Icon_minitimeNie Lis 27, 2011 1:30 am

Sad dla mnie to lipa pomysł jak narazie moim zdaniem taki low exp to jakby się opłacał ze np co 30 - 50 lvli trans a nie tydzień 1 bić Razz jak będzie więcej transfow to tak ! :d
Powrót do góry Go down
Andre
Obserwator
Obserwator



Liczba postów : 4
Reputacja : 0
Join date : 27/11/2011

Restart + Mniejszy exp? Empty
PisanieTemat: Re: Restart + Mniejszy exp?   Restart + Mniejszy exp? Icon_minitimeNie Lis 27, 2011 1:36 am

Ja bym to widział tak...
Exp niech zostanie taki sam, ale lvl na trans powinien być wyższy.
Myślę że last powinien być gdzieś na 200 lvl bo 150 lvl wbija się bardzo szybko i niema po co później praktycznie expić.
Powrót do góry Go down
Twilight
Obserwator
Obserwator
Twilight


Liczba postów : 10
Reputacja : 4
Join date : 04/11/2011
Age : 33
Skąd : Sklep Urahary

Restart + Mniejszy exp? Empty
PisanieTemat: Re: Restart + Mniejszy exp?   Restart + Mniejszy exp? Icon_minitimeNie Lis 27, 2011 1:38 am

Proszę przeczytać mój temat, bo jeżeli jedynie exp się o trochę zmieni i jeśli tylko obecne 2 transfy będzie się wbijać o kilka dni później to jestem na nie, szkoda tracić pacca.
Powrót do góry Go down
Achiru
Moderator
Moderator
Achiru


Liczba postów : 169
Reputacja : 6
Join date : 07/07/2011
Age : 27
Skąd : z hueco mondo

Restart + Mniejszy exp? Empty
PisanieTemat: Re: Restart + Mniejszy exp?   Restart + Mniejszy exp? Icon_minitimeNie Lis 27, 2011 1:46 am

moim zdaniem andre ma racje i jeszcze mi to nie pasi ze np się strasznie ciężko ubija mobki. ze tam 30hitow czy coś mi się wydaje ze się powinno walić 5x więcej ale ze one mniej dają expa wtedy bo dużo osób tak nie lubi walić strasznie to expa zanudza, mam nadzieje ze to deyv werzniesz pod uwagę :/
Powrót do góry Go down
Andre
Obserwator
Obserwator



Liczba postów : 4
Reputacja : 0
Join date : 27/11/2011

Restart + Mniejszy exp? Empty
PisanieTemat: Re: Restart + Mniejszy exp?   Restart + Mniejszy exp? Icon_minitimeNie Lis 27, 2011 1:49 am

Również popieram to co napisał Achiru.
Nudzi takie coś że potwora bije się tak długo.
Powinien dawać mniej expa ale szybciej go ubijać.
Powrót do góry Go down
Twilight
Obserwator
Obserwator
Twilight


Liczba postów : 10
Reputacja : 4
Join date : 04/11/2011
Age : 33
Skąd : Sklep Urahary

Restart + Mniejszy exp? Empty
PisanieTemat: Re: Restart + Mniejszy exp?   Restart + Mniejszy exp? Icon_minitimeNie Lis 27, 2011 1:51 am

Żarty sobie robicie? Robić resa i exp dawać ten sam? Toć jeśli podnieść tylko transfy o te marne 50lvl to mozna teraz zrobić bez dawania resa charów. Pf, 1 dzień expa więcej i masz 200lvl, żałosne, do prawdy...
Powrót do góry Go down
Andre
Obserwator
Obserwator



Liczba postów : 4
Reputacja : 0
Join date : 27/11/2011

Restart + Mniejszy exp? Empty
PisanieTemat: Re: Restart + Mniejszy exp?   Restart + Mniejszy exp? Icon_minitimeNie Lis 27, 2011 1:55 am

Nie musi być resetu w takim razie skoro exp zostaje taki sam
Powrót do góry Go down
Adaks
Weteran
Weteran
Adaks


Liczba postów : 121
Reputacja : 2
Join date : 16/07/2011
Age : 31
Skąd : Bełchatów

Restart + Mniejszy exp? Empty
PisanieTemat: Re: Restart + Mniejszy exp?   Restart + Mniejszy exp? Icon_minitimeNie Lis 27, 2011 2:13 am

Exp powinien być ryzykiem np. idziesz na takie hollowy to jest fajnie bo wiesz, ze combo dostajesz i narq, ale gdyby bylo tak z kazdym mobkiem to byloby super. Urozmaicilo by to exp, niektore potworki moglby by dawac paraliz zabirac mane/hp, tak samo jak w real tibi, powstaly by wtedy taktyki, moze nie bardzo skaplikowane ale zawsze, proponowalbym rowniez zmniejszyc loot rate zeby na serwerze powstal handel oraz dodac troszke wiecej itemkow. Exp zmniejszyc i zwiekszyc lvl potrzebny do transa, ale pierwszego nie, bo zniechecilo by to wiekszosc slabymi hitami, np zamiast 220lvl+zanpakuto to powiekszyc do 250+zan wtedy to juz nam prawie 180 wychodzi a takim postaciom jak arrancarzy czy zaraki podniesc do 175 czy 180(110+zanpakuto nie ruszać).
Powrót do góry Go down
Andre
Obserwator
Obserwator



Liczba postów : 4
Reputacja : 0
Join date : 27/11/2011

Restart + Mniejszy exp? Empty
PisanieTemat: Re: Restart + Mniejszy exp?   Restart + Mniejszy exp? Icon_minitimeNie Lis 27, 2011 2:31 am

Tak jak Adaks napisał przyda się więcej itemek w grze
Powrót do góry Go down
Anastazjo
Obserwator
Obserwator



Liczba postów : 1
Reputacja : 0
Join date : 19/11/2011

Restart + Mniejszy exp? Empty
PisanieTemat: Re: Restart + Mniejszy exp?   Restart + Mniejszy exp? Icon_minitimeNie Lis 27, 2011 2:49 pm

Jeżeli dla ciebie restart to sposób na to aby było co robić to gratuluję pomysłu ^^...
Nie ma co robić bo nie ma żadnej motywacji do expa.
Mógłbyś dodać questy lvl - 50-100-200-300-500, więcej transów, 2 transy na bleach otsie to porażka totalna, na każdym innym znajdziesz minimum po 4, i tutaj ots traci na tym bardzo.
Ktoś tam w grze napisał, że nie macie grafik do all transów, a kto powiedział, że każdy trans powinien mieć nowa grafikę, wystarczy dodać efekt, np aure i już.
Mógłbyś dodać story questy, które są w większości mmorpg, polegające na robieniu bardzo długich questów co likwiduje praktycznie nude.
Dokończyć sagi, dodać więcej respów bo mapa jest strasznie mała, dodać więcej mobów, bo exp od 120 zaczyna się na expertach/omni memberach i do końca taki zostaje bo zróżnicowanie siły między mobami jest idiotyczne... Experimental Shinigami -> Hollow Shinigami 10x więcej HP niż expert i w choy silniejszy -> Vasto Lorde 5x więcej hp niż Hollow Shini i 2x silniejszy... Bezsens, póki nie masz grafik do new mobów to powtarzaj je, np rób elite omni membery, czy strong experimental shinigami, trzeba improwizować i używać tego co się ma.
Powrót do góry Go down
Retip
Użytkownik
Użytkownik



Liczba postów : 28
Reputacja : 0
Join date : 01/08/2011

Restart + Mniejszy exp? Empty
PisanieTemat: Re: Restart + Mniejszy exp?   Restart + Mniejszy exp? Icon_minitimeNie Lis 27, 2011 2:50 pm

Nie wiem po co robic resa + zmniejszyc exp dla 6-10 osob ;D
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Restart + Mniejszy exp? Empty
PisanieTemat: Re: Restart + Mniejszy exp?   Restart + Mniejszy exp? Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Restart + Mniejszy exp?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Restart, update.

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Bleach Story Online :: Hydepark. :: Kosz.-
Skocz do: